Wydarzenia

Wiemy, kiedy Disney+ trafi do użytku! Jednak pojawią się wszystkie filmy Star Wars

star-wars-universe-disney+

W ramach prezentacji dla inwestorów Disney opublikował wiele informacji na temat swojej platformy streamingowej. Wśród nich znajdują się w głównej mierze dobre wieści, ale niestety okazuje się, że być może czeka nas również rozczarowanie.

Disney+ trafi do powszechnego użytku już jesienią tego roku, konkretnie 12 listopada. Ta data dotyczy jednak jedynie Stanów Zjednoczonych – cała reszta świata będzie musiała trochę poczekać, gdyż platforma będzie się otwierać na kolejne rynki przez całe dwa lata. Na ten moment nie wiemy, kiedy Disney postanowi wdrożyć nową usługę w Polsce, ale zgadujemy, że nasz kraj nie znajdzie się na początku kolejki.

Materiał wideo prezentujący działanie platformy Disneya:

Przechodząc do dobrych wiadomości, należy przypomnieć, że przez problemy z odzyskaniem praw do dystrybucji telewizyjnej i online filmów należących do sagi Star Wars zakładano, iż początkowo na Disney+ nie pojawi się przynajmniej część tytułów należących do filmowej serii. Okazało się jednak, że firma ogłosiła już, iż Gwiezdne Wojny – obie powstałe dotąd trylogie oraz produkowane już przez Disneya epizody i spin-offy – jak najbardziej pojawią się na platformie po jej uruchomieniu i skompletowanie listy nie wykroczy czasowo poza przyszły rok.

Co więcej, korzystanie z usługi nie będzie drogie. Koszt subskrypcji wyniesie 6,99 dolara, czyli niecałe 30 złotych – inna sprawa, że z tego aspektu będziemy mogli się cieszyć dopiero… Cóż, nie wiadomo kiedy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.