Seriale

Znamy planowaną datę premiery serialu o Cassianie! Powróci K-2SO!

Star-Wars-Rogue-One-Diego-Luna-as-Cassian-Andor-Felicity-Jones-as-Jyn-Erso-K-2SO

Poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczacych serialu o Cassianie Andorze! W czasie prezentacji dla inwestorów Disneya Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilmu, podała do wiadomości kilka naprawdę interesujących informacji, które niedługo później zebrane zostały na oficjalnej witrynie Star Wars.

Przede wszystkim potwierdzone zostały wcześniejsze doniesienia: Stephen Schriff będzie showrunnerem oraz producentem wykonawczym projektu, którego realizacja ruszyć ma jeszcze w tym roku – tak, aby na Disney+ trafił gotowy już w 2021. Co więcej (i jest to być może nawet bardziej elektryzująca wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen) oznajmiono, iż w serialu pojawi się droid K-2SO, w którego ponownie wcieli się Alan Tudyk. Główną rolę Cassiana Andora, co potwierdzono już wcześniej, znów odegra oczywiście Diego Luna.

Historia ma być thrillerem szpiegowskim opowiadającym o początkach Rebelii. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze więcej na temat powstającego serialu dowiemy się w ciągu najbliższych kilku dni, bo właśnie rozpoczęło się Star Wars Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.