Gry

Zwiastun i nowe szczegóły dotyczące gry VR „Vader Immortal”

vader-immortal-vr-game.jpg

Główną atrakcją drugiego dnia Star Wars Celebration był niewątpliwie panel dotyczący najnowszego epizodu gwiezdnej sagi o tytule The Rise of Skywalker. Nie jest to jednak jedyna rzecz, jaką pokazano – miał miejsce także panel dotyczący nadchodzącej gry Vader Immortal: A Star Wars VR Series – Episode 1.

Tytuł powstaje we współpracy ILMxLAB oraz Oculusa, więc dostępny będzie tylko i wyłącznie na gogle wirtualnej rzeczywistości. Pierwsza z trzech planowanych części skupi się na bezimiennym przemytniku, w którego wcieli się gracz, pojmanym przez Vadera i umieszczonym w jego twierdzy na Mustafarze. Rzekomo jest on kluczową osobą do odnalezienia tajemniczego urządzenia znanego jako Bright Star. Warto wspomnieć, że historia przedstawiona w grze będzie jak najbardziej kanoniczna.

vader-immortal-poster.jpg
Plakat promujący nadchodzącą produkcję.

Podczas rozgrywki będziemy posługiwać się głównie mieczem świetlnym, jednak w kolejnych epizodach zostaną dodane umiejętności związane z Mocą. Ponadto w trakcie naszej przygody nie będziemy osamotnieni – towarzyszyć nam będzie droid ZOE3, któremu głos podłoży Maya Rudolph. Z kolei w rolę Vadera wcieli się Scott Lawrence, którego znamy także jako Jareka Yeagera w serialu Star Wars: Resistance.

Za historię, reżyserię i narrację tytułu odpowiedzialni są David Goyer (scenariusz do m.in. Mrocznego Rycerza), Ben Snow (efekty specjalne m.in. w Iron Manie i Ataku klonów) i Mohen Leo (efekty specjalne w Łotrze 1).

Premiera tytułu zapowiedziana jest na wiosnę tego roku, więc wkrótce powinniśmy usłyszeć o nim więcej. Oczywiście na panelu pojawił się też zwiastun produkcji, zawierający elementy rozgrywki, który możecie zobaczyć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.