Wydarzenia

Pojawiły się modele nowych statków z Epizodu IX

celebration-new-ships.jpg

Trwające Star Wars Celebration to nie tylko okazja do posłuchania paneli czy spotkania z innymi fanami. Podczas imprezy działa także wiele stoisk wystawiających rekwizyty i modele przedmiotów znane nam z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dzięki nim (i użytkownikowi Reddita o ksywce Bruso25, który jest autorem zdjęć) dowiedzieliśmy się właśnie o dwóch nowych statkach.

Pierwszym z nich jest TIE Echelon. Statek ten pojawiał się już w wyciekach dotyczących Epizodu IX, według których ma być transportowcem 709. Legionu (znanego też jako Czerwona Furia). Jeśli usłyszymy o nim oficjalnie, to albo podczas panelu dotyczącego finałowej części sagi Skywalkerów, albo na panelu należącym do producenta gwiezdnowojennych zabawek, czyli Hasbro.

tie-echelon.jpg

Drugim modelem jest Resistance Intersystem Transport Ship. Wcześniej można było go dostrzec na makiecie parku Galaxy’s Edge, teraz widzimy sam model. Swoim wyglądem może przypominać skrzyżowanie U-Winga z Tantive IV.

resistance-it-s.jpg

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.