Filmy

„The Rise of Skywalker” poruszy temat rodziców Rey

57b2217am5501

Nie cichną echa wczorajszej prezentacji finałowego epizodu sagi Skywalkerów zatytułowanego The Rise of Skywalker. Jeden z redaktorów ABC News – Clayton Sandell – przeprowadził krótki wywiad, w którym wypytał reżysera filmu – J.J. Abramsa – między innymi o kwestię rodziców Rey.

https://twitter.com/Clayton_Sandell/status/1116807828918894598/photo/1

Pochodzenie głównej bohaterki Trylogii Sequeli jest niewątpliwie jedną z najgorętszych kwestii nurtujących fanów już od Przebudzenia Mocy, a część z nich nadal uważa, że szokujący status, jaki osiągnęło ono w Ostatnim Jedi, z pewnością nie jest ostateczny i może jeszcze zmienić się w finale trylogii. Wygląda jednak na to, że Abrams nie będzie retconował VIII Epizodu i uszanuje decyzje fabularne, które w nim zapadły. Jednak, jak sam dodaje, „w tej historii jest coś więcej”.

Może to trochę dziwić – jest to epizod wieńczący sagę Skywalkerów i prawdopodobnie będzie on dość gęsto upakowany akcją oraz fabułą, byle tylko godnie zakończyć i trylogię, i sagę. Kontynuowanie teoretycznie zamkniętego wątku oznacza zatem, że coś wyraźnie musi być na rzeczy. Nawet jeśli faktycznie Rey pozostanie dzieckiem anonimowych złomiarzy, to w jej pochodzeniu będą się kryły prawdopodobnie kluczowe dla fabuły filmu szczegóły.

rey-vision-tros-trailer-similiarity-theory-parents.jpg

Uważni fani zauważyli też pewną ciekawą rzecz odnośnie pochodzenia Rey w… teaserze! W jednej ze scen widzimy statek zmierzający nocą do pewnego miasta. Pojazd swoim kształtem łudząco przypomina ten, którym rodzice Rey opuścili Jakku w jej wizji Mocy. Zbieg okoliczności, a może celowy zabieg, być może sugerujący retrospekcje? Najpewniej przekonamy się o tym dopiero w grudniu, kiedy IX Epizod zadebiutuje na ekranach kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.