FilmyWydarzenia

Ujawniono część muralu ze Star Wars Celebration inspirowaną „The Rise of Skywalker”

star-wars-celebration-saga-mural

Od kilku dni w sieci odnaleźć można zdjęcia muralu wykonanego na potrzeby tegorocznej edycji Star Wars Celebration, przedstawiającego każdy fragment kanonu Gwiezdnych Wojen, który znamy w formie audiowizualnej. Z oczywistych powodów zasłonięty pozostawał fragment inspirowany Epizodem IX. Ale tylko do czasu.

Choć już wcześniej przecieki ujawniły przybliżony wygląd części instalacji poświęconej nadchodzącemu filmowi, okazuje się, iż w rzeczywistości prezentuje się on trochę inaczej. Rey trzyma miecz świetlny, hełm Kylo Rena jest popękany i w końcu jest więcej postaci dopełniających kompozycję fragmentu – między innymi Chewbacca, C-3PO i R2-D2 – oraz eskadra myśliwców pełniąca podobną funkcję.

Panel poświęcony Epizodowi IX odbył się wczoraj wieczorem. Poznaliśmy tytuł ostatniego rozdziału sagi Star WarsThe Rise of Skywalker – i zobaczyliśmy pierwszy materiał promocyjny filmu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.