Saga Star Wars

Rian Johnson zachwycony zwiastunem “The Rise of Skywalker”

rian-johnson-star-wars-the-rise-of-skywalker-trailer

Opublikowany przedwczoraj zwiastun filmu zamykającego sagę Gwiezdnych Wojen wywołał wśród fanów serii wiele emocji. Wygląda jednak na to, iż najbardziej przypadł do gustu scenarzyście i reżyserowi poprzedniego epizodu, czyli Ostatniego Jedi.

“Kocham wszystko, co tu jest i właśnie zmieniłem się z powrotem w szczęśliwe dziecko. Gdyby ktoś mnie potrzebował, resztę dnia spędzam marzycielsko się uśmiechając.”

Zachwyt Riana Johnsona jest o tyle ciekawy, że zaprezentowana zapowiedź sugeruje raczej powrót do stylistyki i sposobu narracji, jakie widzieliśmy w Przebudzeniu Mocy, niż utrzymanie jego sposobu prowadzenia historii.

Oczywiście jednak, choć sam miał być może nieco odmienną wizję świata odległej galaktyki, zapowiedź jak najbardziej może mu się podobać – szczególnie, że swój styl będzie miał jeszcze szansę pokazać w osobnej trylogii, nad którą wciąż pracuje.

The Rise of Skywalker trafi do polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.