Saga Star Wars

Rian Johnson zachwycony zwiastunem „The Rise of Skywalker”

rian-johnson-star-wars-the-rise-of-skywalker-trailer

Opublikowany przedwczoraj zwiastun filmu zamykającego sagę Gwiezdnych Wojen wywołał wśród fanów serii wiele emocji. Wygląda jednak na to, iż najbardziej przypadł do gustu scenarzyście i reżyserowi poprzedniego epizodu, czyli Ostatniego Jedi.

„Kocham wszystko, co tu jest i właśnie zmieniłem się z powrotem w szczęśliwe dziecko. Gdyby ktoś mnie potrzebował, resztę dnia spędzam marzycielsko się uśmiechając.”

Zachwyt Riana Johnsona jest o tyle ciekawy, że zaprezentowana zapowiedź sugeruje raczej powrót do stylistyki i sposobu narracji, jakie widzieliśmy w Przebudzeniu Mocy, niż utrzymanie jego sposobu prowadzenia historii.

Oczywiście jednak, choć sam miał być może nieco odmienną wizję świata odległej galaktyki, zapowiedź jak najbardziej może mu się podobać – szczególnie, że swój styl będzie miał jeszcze szansę pokazać w osobnej trylogii, nad którą wciąż pracuje.

The Rise of Skywalker trafi do polskich kin już 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.