Saga Star Wars

Ian McDiarmid żartobliwie o udziale Imperatora Palpatine’a w „The Rise of Skywalker”

palpatine

Zaledwie trzy dni temu dane nam było zobaczyć pierwszą zapowiedź ostatniego rozdziału sagi Star Wars. Jak bardzo szybko się okazało, w Epizodzie IX powróci przynajmniej jedna dodatkowa postać znana z Oryginalnej Trylogii. Udział Imperatora Palpatine’a w historii został potwierdzony zarówno przez zwiastun, jak i scenarzystę oraz reżysera The Rise of Skywalker – teraz jednak do kwestii odniósł się odtwórca roli czarnego charakteru.

W trakcie panelu na kończącym się właśnie Star Wars Celebration, który zorganizowano z okazji dwudziestolecia premiery Mrocznego widma, Ian McDiarmid zażartował ze swojego angażu, nawiązując oczywiście do samej końcówki opublikowanego w piątek zwiastuna:

„Po prostu byłem w okolicy, więc pomyślałem, że wpadnę się trochę pośmiać.”

Jak na razie oczywiście wciąż nie wiemy, jaką rolę Palpatine odegra w fabule Epizodu IX i w jaki sposób w ogóle będzie jej częścią. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy jednak z pewnością już w grudniu, kiedy to The Rise of Skywalker trafi do kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.