Seriale

Wyciekł fragment odcinka „The Mandalorian”!

Mandalorian-3

Podejrzewam, że nie tylko my byliśmy zawiedzeni ruchem ze strony Lucasfilmu, który na czas zwiastuna i materiału zza kulis wyłączył widzom transmisję z panelu dotyczącego pierwszego w historii aktorskiego serialu ze świata Gwiezdnych Wojen. Jak się okazało, pokazano wówczas coś jeszcze – fragment odcinka pilotażowego!

Kawałek trwa około 5 minut i zwieńczony jest zwiastunem, jednak w znacznie lepszej jakości niż to, co jak dotąd mogliśmy obejrzeć. Wspomniany fragment możecie obejrzeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=l0dhPm3vbyE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0mEGa4z4MB_H1Yg8Z_38ZBeixm5fv_7E94FD0-XFN25ZHAB1qqIYxQj-8

Według nas wygląda świetnie – czuć klimat klasycznego westernu, jak i odległej galaktyki (całkiem udane Easter Eggi). Do tego już teraz wyróżnia się muzyka skomponowana przez Ludwiga Göranssona, a całość sprawia wrażenie całkiem kameralnej historii. Dajcie znać, jak na tę chwilę Wam podoba się serial!

Premiera The Mandalorian zaplanowana jest na 12 listopada na platformie Disney+, jednak dotyczy to tylko widzów amerykańskich. My będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.