Filmy

Abrams konsultował się z Lucasem i Johnsonem tworząc IX Epizod

star-wars-episode-ix-title-jj-abrams

W poniedziałkowym odcinku Good Morning America pojawił się reżyser The Rise of SkywalkerJ.J. Abrams. Opowiedział on co nieco o powstającym nadal zwieńczeniu sagi Skywalkerów i nie omieszkał wspomnieć o znanych osobistościach związanych z gwiezdnowojennymi filmami, z którymi się konsultował.

Wspomniane osoby to twórca świata Gwiezdnych WojenGeorge Lucas, scenarzysta VVIVII Epizodu Hana SoloLawrence Kasdan, i reżyser oraz scenarzysta Ostatniego Jedi, Rian Johnson. Jak mówi Abrams:

„Spotkaliśmy się z George’em, z Rianem, porozmawialiśmy z Larrym. Sporo myśleliśmy, ale nie chcieliśmy przesadzić – rozważaliśmy, co ta historia oznacza.”

Wygląda więc na to, że J.J. traktuje sprawę zakończenia trylogii, jak i całej sagi, bardzo poważnie. Konsultacja z najważniejszymi osobami tworzącymi filmy z uniwersum podpowiada, że chce on, aby jego widowisko odnosiło się do wszystkiego, co do tej pory mogliśmy oglądać na ekranach, a przy tym zachowywało ducha klasycznych Gwiezdnych Wojen. Z kolei rozmowy z Rianem zdają się potwierdzać fakt, że Epizod VIII nie będzie w żaden sposób pominięty, a być może pewne sugestie Johnsona znajdą swoje odzwierciedlenie w najnowszym filmie.

W trakcie rozmowy Abrams zdradził też, dlaczego tak długo zwlekał z podaniem tytułu – wolał poczekać na właściwy moment, gdyż wcześniej mieliśmy dość sporo informacji o nowych filmach i dwie kinowe premiery w krótkim czasie.

Materiał wideo poświęcony rozmowie z reżyserem możecie obejrzeć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.