Filmy

Kathleen Kennedy potwierdza, że powstaje projekt związany ze Starą Republiką

Star Wars: The Old Republic

W trakcie zakończonego w poniedziałek Star Wars Celebration szefowa wytwórni Lucasfilm, Kathleen Kennedy, udzieliła kilkuminutowego wywiadu reporterowi stacji MTV News, który zadał parę pytań o przeszły, obecny oraz przyszły stan marki Star Wars. Najciekawszym fragmentem rozmowy był chyba jednak ten, gdzie padło pytanie o szansę na stworzenie filmów osadzonych w czasach Starej Republiki.

Redaktor stwierdził w trakcie konwersacji, że Knights of the Old Republic (posługiwał się tytułem gry, ale z opisu posta na Twitterze wynika, że miał na myśli całą erę Starej Republiki) to temat bardzo istotny dla fanów gwiezdnej sagi i chętnie zobaczyliby oni kolejne tytuły nawiązujące do tych czasów. Kennedy odparła na to w sposób, który może zaskoczyć część z Was – jak stwierdziła prezes Lucasfilm, projekt związany z erą Revana rzeczywiście jest na etapie opracowywania, ale niewiele więcej mogła w tej chwili o nim zdradzić.

Wywiad znajdziecie poniżej:

Istnieje spora szansa, że słowa Kathleen są potwierdzeniem plotek, jakie gruchnęły w sieci jeszcze w marcu tego roku, wedle których gwiezdnowojenna seria twórców Gry o tronD.B. Weissa i Davida Benioffa – osadzona zostanie właśnie w czasach zbliżonych tych znanych z gier Knights of the Old Republic i The Old Republic.

Oczywiście na ten moment traktujmy te domysły z dystansem. Pewne jest jedynie to, że coś powstaje, ale czym to jest dokładnie i jakiego ostatecznie nabierze kształtu… Tego na razie możemy się jedynie domyślać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.