Filmy

Zdjęcia z „The Rise of Skywalker” zdradzają nową wskazówkę o lokacji z filmu?

null

Nim w trakcie Star Wars Celebration Chicago rozpoczął się wyczekiwany panel The Rise of Skywalker, a świat mógł ujrzeć na własne oczy pierwszy teaser trailer oraz poznać pełny tytuł filmu, widowni przebywającej na sali pokazano materiał wideo przedstawiający historię tworzenia całej sagi Gwiezdnych Wojen, zaczynając od Nowej Nadziei z 1977, a kończąc na współczesnych produkcjach. W trakcie pokazu przewinęły się również trzy krótkie sceny z finałowej części gwiezdnej sagi, których zrzuty możecie teraz zobaczyć.

Grafiki są niestety kiepskiej jakości, ponieważ pochodzą prosto z wideo, jakie wyciekło do sieci.

Szczególne zainteresowanie wzbudza rebeliancki łamacz blokad na ostatnim kadrze – wydaje się, że stoi w startym, zarośniętym hangarze, zaś klimat samej lokacji prezentuje się całkiem znajomo… Czyżby dawne plotki miały się potwierdzić, a Yavin IV oraz dawna baza Sojuszu Rebeliantów faktycznie pojawią się w produkcji J.J. Abramsa? W tej chwili możemy na ten temat jedynie spekulować, ale coraz więcej na to wskazuje.

Jeżeli macie ochotę, możecie też obejrzeć cały filmik, dzięki któremu zdobyliśmy omawiane screenshoty:

Premiera Star Wars: The Rise of Skywalker przewidziana jest w Polsce na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.