Saga Star Wars

Zakończenie „The Rise of Skywalker” zmieniono w trakcie produkcji

null

Wygląda na to, że J.J. Abrams na pewnym etapie realizacji filmu zwieńczającego sagę Skywalkerów zdecydował się zmienić jego zakończenie (choć najpewniej nieznacznie). Taki wniosek przynajmniej wynika ze słów odtwórczyni roli Rey.

Daisy Ridley jeszcze na Star Wars Celebration, podczas wywiadu udzielonego Jake’owi Hamiltonowi, opowiedziała nieco o zakończeniu The Rise of Skywalker oraz procesie poznawania go:

„J.J. mi o tym powiedział, potem przeczytałam scenariusz, a później coś jeszcze się zmieniało. Zawsze były w miarę podobne wersje, ale w końcu powiedziano mi, że teraz jest jakaś nowa – chyba dodano coś innego, a przynajmniej tak mi powiedzieli. To jest świetne, bo miło wiedzieć wszystko zanim doświadczy się tego już z reżyserem. Ale oczywiście i tak nie wiem, jak to wyjdzie. Jestem po drugiej stronie kamery. Tak więc czekam, aby to zobaczyć, tak samo jak wszyscy inni.”

Zakończenie finału sagi Star Wars poznamy już w 19 grudnia, kiedy to The Rise of Skywalker trafi do kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.