Gry

„Battlefront II” – wydarzenie z okazji May the 4th – do zgarnięcia skórka Lei Organy

Leia-Organa-Battlefront-2

Twórcy Star Wars: Battlefront II ogłosili wydarzenie społecznościowe, które zorganizowane zostało z myślą o zbliżającym się wielkimi krokami święcie May the 4th, znanym też jako Dzień Gwiezdnych Wojen.

Jeśli w dniach od 1 do 6 maja graczom uda się wykonać postawiony przed nimi cel, jakim jest zdobycie czterech milionów punktów kontrolnych w trybie Capital Supremacy, każda z osób, które zalogują się do gry we wskazanym wcześniej terminie, otrzyma alternatywną aparycję dla Lei Organy (inspirowaną jej wyglądem z Nowej Nadziei).

Warto przy tym zaznaczyć, że skin dostępny będzie tylko i wyłącznie pod warunkiem spełnienia określonych warunków oraz zalogowania się przed nastaniem 7 maja. Deweloperzy nie planują umożliwienia zdobycia skórki w żaden inny sposób.

Jeśli więc regularnie grywacie w Battlefront II lub też z jakichś powodów nie odwiedzaliście ostatnio gry, czas się zalogować i powalczyć o punkty kontrolne!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.