Saga Star Wars

Matt Smith jednak zagra w Epizodzie IX? Nazwisko aktora na brytyjskiej stronie Star Wars

star-wars-episode-ix-matt-smith-the-knights-of-ren

Finalna odsłona trwającej ponad 40 lat gwiezdnej sagi zadebiutuje w kinach już w tym roku. Odkąd tylko ogłoszono rozpoczęcie prac nad The Rise of Skywalker, w sieci pojawiały się mniej lub bardziej wiarygodne przecieki na temat zaangażowania w produkcję pewnych aktorów. Pośród wymienianych osób znalazł się chociażby Matt Smith (znany z roli Doktora Who), który miał rzekomo wcielić się w jednego z ważniejszych rycerzy Ren. Jednakże w marcu Smith zaprzeczył, jakoby miał zagrać w Epizodzie IX, a sprawa ucichła… Aż do teraz.

Nazwisko aktora pojawiło się ostatnio na brytyjskiej stronie Star Wars: The Rise of Skywalker, gdzie wymieniony został wraz z Naomi Ackie, Keri Russell i Richardem E. Grantem. Co jednak bardziej interesujące, w tej chwili nie znajdziemy tam już wzmianki o Matcie. Zachował się tylko screen:

star-wars-episode-ix-the-rise-of-skywalker-cast-1169171
(Fot. Disney)

Biorąc pod uwagę wszystkie wskazówki, możemy założyć dwie opcje – albo Matt Smith miał zagrać w Epizodzie IX, lecz ostatecznie nie dostał angażu, o czym plotki już nie wspomniały, albo, co bardziej do nas przemawia, rola aktora ma zostać zachowana w tajemnicy, gdyż zagra postać bardzo ważną dla filmu, której ujawnienie mogłoby zdradzić zbyt wiele na temat fabuły.

Na ten moment pozostaje nam czekać i liczyć na to, że sprawa wyjaśni się 19 grudnia, gdy Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutują w kinach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.