Książki i komiksyWydarzenia

Lucasfilm zapowiada serię książek i komiksów wprowadzających do „The Rise of Skywalker”

journey-to-the-rise-of-skywalker-tall-B

By uczcić dzisiejsze święto, jakim jest Dzień Gwiezdnych Wojen, Lucasfilm zapowiedział wypuszczenie serii książek oraz komiksów stanowiących wprowadzenie do filmu Star Wars: The Rise of Skywalker.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie StarWars.com:

„Program publicystyczny o nazwie Podróż do Star Wars: The Rise of Skywalker jest największą i najodważniejszą serią wprowadzającą, jaką do tej pory opracowywaliśmy. Mamy wyjątkowo utalentowanych autorów, artystów i publicystów, którzy tworzą treści dla fanów w każdym wieku.”

Nie wszystkie z zapowiedzianych tytułów będą bezpośrednio powiązane z Epizodem IX, ale w każdym z nich mamy znaleźć Easter eggi i wskazówki odnoszące się do fabuły filmu J.J. Abrasma.

Jedną z ujawnionych pozycji jest powieść Star Wars: Resistance Reborn, będąca bezpośrednią kontynuacją wydarzeń przedstawionych w Ostatnim Jedi. Książka opowie o tym, jak Poe Dameron, Finn, Leia Organa i Rey muszą odbudować Ruch Oporu po stratach zadanych mu przez Najwyższy Porządek.

Okładkę i szczegóły wydania znajdziecie poniżej:

sw_resistance_reborn_del_rey18-674x1024

  • Wydawnictwo: Del Rey
  • Autor: Rebecca Roanhorse
  • Premiera: 12 listopada 2019

Na łamach oficjalnej znajdziecie znacznie więcej zapowiedzi, w tym komiksy, książki z serii The Art of oraz encyklopedie ilustrowane. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie kliknijcie w link.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.