Gry

Gameplay z „Jedi: Fallen Order” pojawi się podczas EA Play i E3

jedi-fallen-order-gameplay

Jednym z najbardziej ekscytujących punktów tegorocznego Star Wars Celebration było ujawnienie pierwszego zwiastuna nadchodzącej gry Star Wars Jedi: Fallen Order, za której przygotowanie odpowiada uznane studio Respawn Entertainment. Oprócz ładnie zmontowanego trailera i kilku informacji o fabule nie dostaliśmy wówczas wiele więcej, jednak okazuje się, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na ujrzenie materiałów z faktycznej gry – jak poinformował wczoraj oficjalny profil EA Star Wars, pierwszy gameplay z nowego tytułu w świecie Gwiezdnych Wojen zostanie przedstawiony podczas imprez EA Play oraz E3.

Wspomniane pokazy odbędą się w dniach 7-9 czerwca (EA Play) oraz 11-13 czerwca (E3). Wtedy też powinniśmy spodziewać się debiutu rozgrywki z Jedi: Fallen Order.

To jednak nie koniec dobrych wieści, jakie EA opublikowało z okazji wczorajszego Dnia Gwiezdnych Wojen. Okazuje się bowiem, że do podstawowego pakietu subskrypcji Origin Access dodanych zostało aż 25 klasycznych gier Star Wars, a pośród nich znajdziemy chociażby Republic Commando, Rogue Squadron i gry z serii Jedi Knight.

Co zaś się tyczy Jedi: Fallen Order, to przypominamy, że gra będzie miała swoją premierę już 15 listopada 2019 roku i dostępna będzie na platformach PS4, Xbox One oraz PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.