Seriale

[Plotka] „The Mandalorian” z drugim sezonem, Jon Favreau powróci jako showrunner

star-wars-the-mandalorian-still

Choć do premiery debiutanckiego odcinka pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars pozostało jeszcze bardzo dużo czasu (a z naszej perspektywy jeszcze więcej, bo w oficjalnej dystrybucji nie trafi do Polski prawdopodobnie przez najbliższe dwa lata), wygląda na to, że Disney już przymierza się do realizacji kolejnego sezonu.

Jak informuje portal Discussing Film, a warto zaznaczyć, że nie są to pierwsze takie doniesienia, Lucasfilm jest bardzo zadowolony z pierwszego sezonu serialu, w związku z czym Jon Favreau (będący także reżyserem nowego Króla Lwa, który najpewniej już wkrótce przyniesie Disneyowi spore zyski) ma przygotować drugi. Do pracy nad serialem powrócić ma również Dave Filoni, który był producentem wykonawczym pierwszego sezonu oraz reżyserem dwóch odcinków – na razie nie wiadomo, czy będzie pełnił takie same funkcje.

Rozpoczęcie produkcji, która ponownie ma się odbyć w Los Angeles, podobno planowane jest na lato przyszłego roku, co prawdopodobnie oznaczałoby, że kolejna porcja odcinków trafiłaby do dystrybucji w 2021 roku.

Tymczasem emisja pierwszego sezonu The Mandalorian rozpocznie się 12 listopada 2019 na nowej platformie streamingowej Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.