Filmy

Nowe plotki zza kulis „The Rise of Skywalker”

The-Rise-of-Skywalker-Kylo-Ren

Serwis TheWired opublikował niedawno artykuł, w którym zebrane zostały różne plotki i fakty dotyczące nadchodzącego filmu The Rise of Skywalker.

Zacznijmy od tego, że J.J. Abrams po raz kolejny potwierdził zaangażowanie twórcy Gwiezdnych Wojen – George’a Lucasa – w scenariusz filmu. Jak powiedział w wywiadzie dla IGN:

„Rozmawialiśmy między sobą i spotkaliśmy się z Georgem Lucasem przed rozpoczęciem pisania scenariusza.”

Z pewnością jest to informacja, która ucieszy grono ludzi opowiadających się za powrotem Lucasa do marki. Pozostaje jednak kwestia, jak wielką rolę George odegrał w tworzeniu historii zawartej w filmie.

Mimo że powrót Iana McDiarmida w roli Palpatine’a jest pewny, o tyle sam aktor zdradził w jednym z wywiadów dość ciekawą informację…

„Wtajemniczyli mnie w to, że Imperator będzie się śmiał, ale muszę wam powiedzieć, że ten konkretny śmiech nie był nagrywany specjalnie na potrzeby trailera, gdzieś go znaleźli.”

Sprawdziły się więc przewidywania wielu fanów, którzy spekulowali, że śmiech może nie pochodzić z filmu i jest tylko dodatkiem, którego zadaniem jest podgrzanie atmosfery. Nadal jednak nie wiemy, w jakiej formie możemy oczekiwać powrotu Imperatora.

Kwestią sporną pozostaje nadal udział w produkcji Matta Smitha. Początkowo pojawiał się on w wielu plotkach, jednak sam w pewnym momencie zaprzeczył, jakoby grał w filmie. Dziwi to zwłaszcza, że jego nazwisko nadal przewija się w oficjalnych źródłach – choćby na stronie brytyjskiego oddziału Disneya. Możemy podejrzewać, że Matt ostatecznie wystąpi w filmie, jednak jego rola będzie do samego końca trzymana w tajemnicy.

W rozgryzieniu sekretu z pomocą przychodzi znany wielu fanom portal Making Star Wars, który opublikował niedawno nową teorię, potwierdzoną rzekomymi informacjami z planu

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ POTENCJALNE SPOILERY Z EPIZODU IX!

Smith miałby się wcielić w akolitę Ciemnej Strony, który został opętany przez Palpatine’a. Postać miałaby zginąć podczas pojedynku z Kylo Renem i Rey, jednak w wyniku tego duch Imperatora opętałby Kylo. Wymusiłoby to kolejną potyczkę między nim a Rey. Ren jednak jest wystarczająco silny, by nie ulec w pełni duchowi i postępuje właściwie, poświęcając się i wracając na Jasną Stronę Mocy.

Pamiętajmy oczywiście, że powyższy akapit jest niepotwierdzonym przeciekiem, więc traktujmy go z należytą ostrożnością.

Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje w polskich kinach już 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.