Gry

“Battlefront II” – znamy datę publikacji oraz część zawartości majowego patcha

battlefront ii

Na twitterowym profilu EA Star Wars pojawił się nowy kalendarz społecznościowy, który zdradza szczegóły majowych wydarzeń w Star Wars: Battlefront II. Poznaliśmy dzięki niemu m.in. datę publikacji oraz przybliżoną zawartość najnowszej aktualizacji do gry.

Jak dowiadujemy się z wpisu, majowy update zagości na platformach PC, PS4 i Xbox One już 22 maja. Wprowadzi on nową mapę do trybu Capital Supremacy (Theed lub Kamino) oraz zmiany zasad w trybie Heroes vs Villains (pozbycie się systemu polowania na pojedyncze cele). Więcej szczegółów poznamy, gdy na oficjalnym forum Battlefront II pojawi się stosowny opis patcha.

Co więcej, w każdy weekend czeka nas jakieś specjalne wydarzenie, w tym jedno dość niecodzienne, które będzie miało miejsce w dniach 17-19 maja – na mapach w trybach Galactic Assault oraz Capital Supremacy zostaną wyłączone wszelkie pojazdy naziemne oraz powietrzne, co oznacza, że walki będą toczyły się wyłącznie pomiędzy oddziałami piechoty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.