Gry

„Battlefront II” – znamy datę publikacji oraz część zawartości majowego patcha

battlefront ii

Na twitterowym profilu EA Star Wars pojawił się nowy kalendarz społecznościowy, który zdradza szczegóły majowych wydarzeń w Star Wars: Battlefront II. Poznaliśmy dzięki niemu m.in. datę publikacji oraz przybliżoną zawartość najnowszej aktualizacji do gry.

Jak dowiadujemy się z wpisu, majowy update zagości na platformach PC, PS4 i Xbox One już 22 maja. Wprowadzi on nową mapę do trybu Capital Supremacy (Theed lub Kamino) oraz zmiany zasad w trybie Heroes vs Villains (pozbycie się systemu polowania na pojedyncze cele). Więcej szczegółów poznamy, gdy na oficjalnym forum Battlefront II pojawi się stosowny opis patcha.

Co więcej, w każdy weekend czeka nas jakieś specjalne wydarzenie, w tym jedno dość niecodzienne, które będzie miało miejsce w dniach 17-19 maja – na mapach w trybach Galactic Assault oraz Capital Supremacy zostaną wyłączone wszelkie pojazdy naziemne oraz powietrzne, co oznacza, że walki będą toczyły się wyłącznie pomiędzy oddziałami piechoty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.