Gry

Zdaniem twórców „Jedi: Fallen Order” jest skazane na sukces

Jedi-Fallen-Order-Concept

Star Wars Jedi: Upadły zakon to gra, w której fani pokładają spore nadzieje. Jest to pierwszy od wielu lat tytuł z uniwersum Gwiezdnych Wojen nastawiony wyłącznie na rozgrywkę solową, co oznacza, że na twórcach spoczywa odpowiedzialność za wykreowanie produktu ciekawego nie tylko pod kątem grywalności, ale również fabuły. Zadanie to nie należy do łatwych, ale zdaniem deweloperów z Respawn Entertainment i wydawcy gry, czyli Electronic Arts, jest ona wręcz skazana na sukces.

Jak powiedział w jednym z niedawnych wywiadów reżyser Jedi: Fallen Order, Stig Asmussen:

„Kiedy przychodzę codziennie do pracy, czuję tę energię. Sięgam po kontroler i widzę, że tworzymy coś naprawdę świetnego, a to sprawia, że czuję się wspaniale. Idziemy po właściwiej ścieżce. Jestem wręcz przekonamy, że zmierzamy we właściwym kierunku.”

Warto również zaznaczyć, że wedle raportów, które docierają do sieci, Upadły zakon tworzony jest w zdrowej atmosferze, deweloperzy nie są poganiani terminami, jak to często bywało w przypadku BioWare czy DICE, a samo EA podobno stara się nie wtrącać zanadto w proces twórczy gry.

Jak zaznaczył niedawno prezes koncernu, Andrew Wilson, przewiduje się, że do końca marca 2020 roku w Jedi: Fallen Order zagra od 6 do 8 milionów graczy – musimy przyznać, że są to dość optymistyczne przewidywania. Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł rzeczywiście okaże się wart włożonego w niego czasu oraz pieniędzy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje już 15 listopada 2019 roku na platformach PS4, Xbox One oraz PC.

Źródło: wccftech.com

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.