Filmy

Następny po Epizodzie IX będzie film od twórców „Gry o tron”!

David-Benioff-DB-Weiss-Star-Wars

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o potwierdzeniu konkretnych lat premier następnych trzech filmów ze świata Star Wars, które mają pojawić się po The Rise of Skywalker. Gdy tylko wieść gruchnęła w sieci, wiele osób zaczęło się zastanawiać, czyja produkcja ujrzy światło dzienne jako pierwsza – ta od twórców Gry o tron czy może od Riana Johnsona. Teraz znamy już odpowiedź na to pytanie.

Jak donosi serwis Attractions Magazine, powołując się na słowa samego CEO Disneya, Boba Igera, który występował niedawno na spotkaniu dla inwestorów koncernu, pierwszą po Epizodzie IX produkcją spod szyldu Gwiezdnych Wojen będzie film scenarzystów GoT, Davida Benioffa i D.B. Weissa. Ma on zadebiutować w 2022 roku.

Jeśli wierzyć raportom z ubiegłego roku, Benioff i Weiss mają stworzyć całą trylogię osadzoną w odległej galaktyce, więc prawdopodobnie za 3 lata przyjdzie nam obejrzeć zaledwie pierwszą część zupełnie nowej sagi Star Wars. W zeszłym miesiącu internet obiegły również informacje o tym, do jakiego okresu nawiążą produkcje duetu scenarzystów – mają one być rzekomo osadzone w czasach Starej Republiki.

Oczywiście informacje zawarte w powyższym akapicie są niepotwierdzonymi plotkami, więc traktujcie je z należytą ostrożnością.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.