Gry

„Battlefront II” – nowa transmisja zapowiada zmiany w trybie Heroes vs Villains

Star-Wars-battlefront-2-heroes-vs-villains

Najnowsza Transmisja dla społeczności, którą opublikowano na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II, zdradza nam część zmian, jakie zawitają do gry wraz z majowym patchem – będą one dotyczyły trybu Heroes vs Villains.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, DICE postanowiło dokonać w końcu sporych zmian w zasadach obowiązujących w trybie Bohaterowie i Złoczyńcy. Do tej pory celem każdej z drużyn było wyeliminowanie dziesięciu celów z zespołu przeciwnika, które były wskazywane za każdym razem, gdy poprzedni cel zginął. Część graczy sugerowała od dłuższego czasu, że taka forma rozgrywki jest niesprawiedliwa i mało satysfakcjonująca, co ostatecznie doprowadziło do podjęcia przez deweloperów decyzji o przemodelowaniu rozgrywki.

Kiedy 22 maja wypuszczona zostanie nowa aktualizacja, tryb HvV będzie bardziej przypominał drużynowy deathmatch. Oba zespoły będą zdobywały punkty za zabicie jakiegokolwiek przeciwnika, a wygra ta drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 25 punktów. Nie brzmi to jak duża liczba i już teraz pojawiają się obawy, że mecze staną się przez to bardzo krótkie. Ben Walke uspokaja jednak i dodaje, że w razie potrzeby twórcy mogą w łatwy sposób wprowadzić zmiany w punktacji i podwyższyć limit potrzebnych do zwycięstwa, jeśli okaże się, że 25 punktów to faktycznie zbyt mało.

Miejmy zatem nadzieję, że zmiany wyjdą nam na dobre. Pozostałą zawartość majowego update’u (m.in. nową mapę dla trybu Capital Supremacy) poznamy w ciągu najbliższych dni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.