Gry

„Battlefront II” – spore zmiany w majowym patchu, znamy nową mapę dla Capital Supremacy

battlefront-2-clone-wars-kamino

Zaledwie kilka godzin temu na forum Star Wars: Battlefront II pojawiły się aż dwie Transmisje dla społeczności, które przybliżają nam kolejne zmiany i nowości, jakie pojawią się w grze wraz z przyszłotygodniowym update’em (zaplanowanym na 22 maja).

Z pierwszego z wymienionych wpisów dowiadujemy się, że nową mapą dla trybu Capital Supremacy nie będzie Naboo, jak podejrzewano wcześniej, ale Kamino. Lokacja ta ma różnić się nieco stylem rozgrywki względem obecnych już Geonosis i Kashyyyk – nie uświadczymy na niej żadnych pojazdów (co jest dość zrozumiałe, jeśli zdamy sobie sprawę, jak ciasne są pomosty i platformy na tej mapie). Czekają nas więc starcia samej piechoty.

ez2vpq19ikgs.png

Druga Transmisja zdradza kilka zaskakujących zmian. Po pierwsze, deweloperzy postanowili podwyższyć maksymalny poziom żołnierzy (70), bohaterów (40), jednostek specjalnych (30) oraz pojazdów (30) do 1000. Gołym okiem można zauważyć, że różnica będzie spora. Nie przewidziano jednak żadnych nagród za odblokowywanie kolejnych poziomów, a gracze, którzy przekroczą maksymalne dotąd levele 70, 40 i 30, będą mogli pochwalić się przed innymi ikoną poziomu w kolorze złotym. Jeśli zaś uda Wam się osiągnąć 1000 poziom, na Waszej karcie wyświetli się złoty napis „MAX”.

grr8i0rlty1d.png

Po drugie, w oknie kolekcji mają pojawić się paczki ze skórkami dla klonów. Od aktualizacji będzie je można zakupić wyłącznie za kryształy, ale będą to niewielkie kwoty.

Twórcy zapowiedzieli również dodanie koła głosowego. Jest to właściwie to samo, co obecne już w od jakiegoś czasu koło z emotkami, z tą różnicą, że w nowym kole będziemy mogli uruchomić wyłącznie kwestie dialogowe bohaterów, bez włączania przy tym animacji. Nie wiemy, jaki sens ma dodawanie tak niepotrzebnej opcji, podczas gdy można by zająć się na przykład tworzeniem choć jednej nowej broni, ale co my tam wiemy o grach FPS/TPS, żeby pouczać deweloperów?

Pełną listę dialogów, które będzie można uruchomić, znajdziecie na forum Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.