Saga Star Wars

[Plotka] Córka Carrie Fisher jako Leia w Epizodzie IX?

billie-lourd-carrie-fisher-tfa

Portal MakingStarWars dotarł do bardzo ciekawych plotek, sugerujących, że córka Carrie FisherBillie Lourd, miała wcielić się w księżniczkę Leię w nadchodzącym The Rise of Skywalker.

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ POTENCJALNE SPOILERY Z EPIZODU IX!

Chodzi konkretnie o postać księżniczki Lei, a nie generał. Scena, która prawdopodobnie miałaby miejsce po Powrocie Jedi, dotyczyłaby rozmowy Lei z Lukiem. Dialog miałby być bardzo ważny w kontekście całej trylogii i wręcz zmienić nasze postrzeganie rozwoju niektórych bohaterów. Wyjaśniono by także, dlaczego Leia nie podążyła ścieżką Jedi, a wiązałoby się to z mroczną wizją, której bliźnięta doświadczyły i błędnie zinterpretowały.

Do tych plotek należy jednak podchodzić z należytą ostrożnością – podobne pogłoski wskazujące, że Lourd wcieli się w retrospekcjach w postać Lei, pojawiały się zarówno przed premierą Przebudzenia Mocy, jak i Ostatniego Jedi. Ostatecznie nic z nich nie wynikło, choć Billie oczywiście w obu filmach wystąpiła jako porucznik Ruchu Oporu Kaydel Connix. Źródło plotki ponadto milczy w sprawie tego, kto miałby wcielić się w młodszego Luke’a – czy byłby to nowy aktor, czy może wykorzystano by popularną we współczesnym kinie technikę “odmładzania” i przed kamerą stanął by sam Mark Hamill.

Premiera Skywalker. Odrodzenie zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.