Filmy

[Plotka] Córka Carrie Fisher jako Leia w Epizodzie IX?

billie-lourd-carrie-fisher-tfa

Portal MakingStarWars dotarł do bardzo ciekawych plotek, sugerujących, że córka Carrie FisherBillie Lourd, miała wcielić się w księżniczkę Leię w nadchodzącym The Rise of Skywalker.

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ POTENCJALNE SPOILERY Z EPIZODU IX!

Chodzi konkretnie o postać księżniczki Lei, a nie generał. Scena, która prawdopodobnie miałaby miejsce po Powrocie Jedi, dotyczyłaby rozmowy Lei z Lukiem. Dialog miałby być bardzo ważny w kontekście całej trylogii i wręcz zmienić nasze postrzeganie rozwoju niektórych bohaterów. Wyjaśniono by także, dlaczego Leia nie podążyła ścieżką Jedi, a wiązałoby się to z mroczną wizją, której bliźnięta doświadczyły i błędnie zinterpretowały.

Do tych plotek należy jednak podchodzić z należytą ostrożnością – podobne pogłoski wskazujące, że Lourd wcieli się w retrospekcjach w postać Lei, pojawiały się zarówno przed premierą Przebudzenia Mocy, jak i Ostatniego Jedi. Ostatecznie nic z nich nie wynikło, choć Billie oczywiście w obu filmach wystąpiła jako porucznik Ruchu Oporu Kaydel Connix. Źródło plotki ponadto milczy w sprawie tego, kto miałby wcielić się w młodszego Luke’a – czy byłby to nowy aktor, czy może wykorzystano by popularną we współczesnym kinie technikę „odmładzania” i przed kamerą stanął by sam Mark Hamill.

Premiera Skywalker. Odrodzenie zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.