Filmy

Zobaczcie reakcje fanów w dniu premiery „Mrocznego Widma”

star-wars-episode-i-the-phantom-menace-lightsaber-fight-obi-wan-kenobi-darth-maul-qui-gon-jinn

19 maja 1999 roku miała miejsce światowa premiera Mrocznego Widma. Z tej okazji kalifornijska telewizja KCOP 13 News w swoich wiadomościach opublikowała segment poświęcony reakcjom fanów na najnowszy wówczas gwiezdnowojenny film.

Wspomniany materiał wideo możecie obejrzeć poniżej:

Jak możemy usłyszeć, wśród fanów przeważały raczej pozytywne opinie, zachwalające zwłaszcza efekty specjalne oraz emocjonalność. Z kolei rozczarowani filmem jako główną jego wadę wskazywali aktorstwo oraz kreację bohaterów, o których niezbyt się troszczyli. Jeden z widzów nawet poważył się o stwierdzenie, że „zasługuje na publiczne przeprosiny od George’a Lucasa” – jak widać, ekstremiści w fandomie istnieli na długo przed przejęciem praw do marki przez Disneya.

W ankiecie przeprowadzonej przez stację po seansie 10 osób wypowiedziało się, że kocha Epizod I, 7 po prostu lubi, zaś dwie – nienawidzą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.