Gry

„Battlefront II” – kolejne duże zmiany wraz z najnowszym patchem

battlefront2trailer2

Już dziś Battlefront II doczekał się najnowszej aktualizacji, która wprowadza do gry całkiem sporo zmian. Jak możemy wyczytać z najnowszej Transmisji dla społeczności, oprócz opisywanych już na łamach naszej strony zmian w trybie Heroes vs Villains, podwyższenia maksymalnego poziomu postaci (do 1000 dla każdej jednostki) oraz dodania nowej mapy dla trybu Capital Supremacy (Oblężenie Kamino), pojawiło się również dużo usprawnień, nerfów i buffów w stosunku do samych bohaterów.

Pokaźne zmiany w działaniu dotknęły niemal wszystkich bohaterów i złoczyńców (opórcz Anakina Skywalkera). Dotyczą one między innymi zwiększenia limitu regeneracji zdrowia, zadawanych obrażeń, prędkości sprintu (zwiększona w przypadku Mistrza Yody) czy większej odporności Boby Fetta na strącanie podczas lotu z plecakiem odrzutowym.

Poprawki i usprawnienia nie ominęły też niektórych map, pojazdów czy nawet samych trybów rozgrywki.

Pełną listę załatanych błędów i nowej zawartości znajdziecie we wpisie na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.