Filmy

Luke, Rycerze Ren i inni bohaterowie „The Rise of Skywalker” na nowych zdjęciach!

star-wars-feature-vf-2019-cropped

Wygląda na to, że kampania marketingowa ostatniego epizodu sagi Star Wars zaczyna się rozkręcać! W czasie tegorocznej edycji Star Wars Celebration zaprezentowano już pierwsze materiały promocyjne, w tym zwiastun filmu, a teraz (za pośrednictwem Vanity Fair) udostępnione zostały ekskluzywne zdjęcia z planu zdjęciowego The Rise of Skywalker, wykonane przez Annie Leibovitz. Przedstawiają między innymi pracującą załogę oraz konkretne postaci mające pojawić się w filmie – po raz pierwszy widzimy na przykład bohaterów odgrywanych przez Keri Russell czy Richarda E. Granta, a poza tym oczywiście mnóstwo znajomych już twarzy (i hełmów).

Wszystkie z nich zobaczyć możecie poniżej, gdzie znajdziecie także między innymi dwa warianty okładki magazynu. W lepszej rozdzielczości grafiki dostępne są rzecz jasna na stronie internetowej Vanity Fair.

The Rise of Skywalker (Skywalker. Odrodzenie) trafi do polskich kin już w grudniu tego roku. Nie możemy się doczekać premiery!

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Rycerze Ren są, a Ja się pytam o czerwonych szturmowców i Kerii Rusell, która wygląda (xD) WoW pod wieloma walorami 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.