FilmyGry

Może powstać film na podstawie „Star Wars: Knights of the Old Republic”

knights-of-the-old-republic

Nie jest tajemnicą, że era Starej Republiki jest uznawana przez wielu fanów za jeden najciekawszych okresów w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Odkąd tylko Disney przejął prawa do marki Star Wars, regularnie pojawiają się prośby o dalsze eksplorowanie tego tematu – za pomocą gier, książek, a nawet filmów. Po serii niedawnych przecieków oraz oficjalnych wieści, przyszła kolejna plotka, która potwierdza, że coś może być na rzeczy w kwestii powstawania produkcji osadzonych na kilka tysiącleci przed sagą Skywalkerów.

Jak donosi portal BuzzFeed (będący wiarygodnym i sprawdzonym źródłem zakulisowych informacji), scenarzystka filmów Wyspa tajemnic i AvatarLaeta Kalogridis – została zatrudniona przez Lucasfilm do napisania scenariusza filmu osadzonego we wspomnianej wcześniej erze, a konkretnie opartego o fabułę kultowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic.

Zdaniem źródeł zbliżonych do otoczenia scenarzystki jest ona już na końcowym etapie tworzenia scenariusza, ponieważ zajmuje się pisaniem go od 2018 roku.

Po raz kolejny potwierdzają się zatem słowa szefowej Lucasfilm, Kathleen Kennedy, która w ubiegłym miesiącu zasugerowała, że faktycznie powstaje projekt nawiązujący do czasów KotOR.

Nowe rewelacje stawiają jednak pod znakiem zapytania ostatnie doniesienia o tym, że seria filmów od twórców Gry o tronD.B. Weissa i Davida Benioffa – również ma być osadzona w czasach Starej Republiki. Albo poprzednie przecieki były fałszywe, albo otrzymamy więcej niż jedną produkcję opowiadającą o tym interesującym okresie.

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.