Gwiezdne Wojny - Historie

Fani zorganizowali akcję poparcia dla powstania kontynuacji „Hana Solo”

han-solo-#makesolo2happen.jpg

Choć od kinowej premiery Hana Solo mija w ten weekend równo rok, to temat filmu nadal odbija się dość szerokim echem wśród fanów. Jest on przywoływany nie tylko ze względu na wyjątkowo niskie wyniki finansowe i prawdopodobnie tym spowodowane zawieszenie spin-offów, ale także z uwagi na to, jak ogromnej rzeszy fanów przypadł on do gustu. Dlatego też na Twitterze pojawiła się nowa akcja #MakeSolo2Happen.

Wśród najczęściej wymienianych zalet produkcji, obok klimatu klasycznego filmu nowej przygody, wymieniany jest świetny dobór aktorów i ich gra, czym Solo zaskarbił sobie szczególne miejsce w sercach fanów. Nic więc dziwnego, że wielu oczekuje powrotu aktorów do swoich ról, najlepiej w kinowej kontynuacji filmu, do której odnosi się cała akcja.

Swój głos zabrali w niej nie tylko fani, ale także osoby związane z marką Gwiezdnych Wojen, w tym aktorzy (z wcielającym się w Chewbackę Joonasem Suotamo na czele), reżyser Solo, Ron Howard, oraz scenarzysta spin-offu, Jon Kasdan. Poniżej znajdziecie kilka tweetów z całej akcji.

https://twitter.com/swankmotron/status/1131558115902541824

https://twitter.com/StarWarsDH/status/1131642883822444544

Dajcie znać, co Wy sądzicie o pomyśle powrotu bohaterów z zeszłorocznej produkcji w nowym filmie i czy poparlibyście (a może już poparliście) całą akcję?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.