Filmy

Matt Smith ponownie usunięty z obsady „The Rise of Skywalker”

Matt_Smith_StarWars

Wokół roli Matta Smitha Epizodzie IX narosło ogromne oczekiwanie. I nie chodzi tu o to, kogo Matt zagra, tylko czy w filmie w ogóle wystąpi…

Śledząc całą historię jego rzekomego powiązania ze Skywalker. Odrodzenie, możemy dojść do wniosku, że coś jest ewidentnie nie tak. Smith najpierw był często wymieniany w plotkach dotyczących angażu nowych aktorów, jednak kiedy przyszedł czas na ogłoszenie obsady – zabrakło go na liście. Później sam zainteresowany zaczął dementować plotki o swoim udziale w produkcji, jednak w tym samym czasie jego nazwisko pojawiło się wśród innych aktorów na stronie brytyjskiego oddziału Disneya w zakładce poświęconej filmowi. Wygląda na to, że teraz zniknął również stamtąd.

Fani różnorakich teorii mogą chyba już oficjalnie zakładać foliowe czapeczki i zacząć spekulować o tym, w kogo wcieli się Jedenasty Doktor. Wiele mówi się o tym, że jego rola może być trzymana w tajemnicy ze względu na jej związek z powrotem Imperatora Palpatine’a, o czym pisaliśmy niedawno.

O ile oficjalne stanowisko Lucasfilmu w sprawie angażu i roli Matta Smitha nie zostanie opublikowane wcześniej, to o jego potencjalnym występie dowiemy się najszybciej podczas premiery The Rise of Skywalker, która nastąpi u nas 19 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.