Wydarzenia

George Lucas, Mark Hamill, Harrison Ford i Billy Dee Willams na ceremonii otwarcia parku „Galaxy’s Edge”

Galaxys-Edge-Otwarcie

Już od 31 maja fani Gwiezdnych Wojen i ich rodziny będą mogli zacząć odwiedzać pierwszy na świecie park rozrywki Star Wars: Galaxy’s Edge, który otwarty zostanie w kalifornijskim Disneylandzie. Podczas gdy my spaliśmy dziś smacznie w swoich łóżkach, za Oceanem odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia parku, w której wzięły udział legendy świata Star WarsGeorge Lucas, Mark Hamill, Harrison Ford oraz Billy Dee Williams. Imprezę poprowadził CEO Disneya, Bob Iger.

Ceremonia była transmitowana na żywo, a poniżej możecie obejrzeć jej nagranie (właściwa część zaczyna się od 14 minuty, ale naszym zdaniem warto obejrzeć całość, bo materiał jest całkiem interesujący).

Co ciekawe, rezerwacje biletów na zwiedzanie Galaxy’s Edge są już wyczerpane aż do 23 czerwca. Każdy, kto nie zdobył biletów wcześniej, będzie musiał zaczekać nieco ponad trzy tygodnie na kolejną szansę.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się sam park, możecie obejrzeć jeden z materiałów podobnych do tego:

Star Wars: Galaxy’s Edge zostanie otwarty 31 maja w Anaheim (Kalifornia) oraz 29 sierpnia w Orlando (Floryda).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.