Filmy

„Mroczne Widmo”, „Atak Klonów” i „Zemsta Sithów” w najbliższych dniach w Polsacie

Prequels-Star-Wars

Prawdopodobnie w związku obchodzonym jutro Dniem Dziecka, a być może również z okazji niedawnego 20-lecia premiery Mrocznego Widma, w najbliższą sobotę i dwie niedziele z rzędu będziemy mogli obejrzeć w telewizji Polsat całą Trylogię Prequeli.

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony Polsatu, filmy będą puszczane w następujących porach:

Opisy poszczególnych części, które umieszczono na stronie telewizji, znajdziecie poniżej:

Mroczne Widmo

„Początek słynnej gwiezdnej sagi. Dwaj rycerze Jedi Obi-Wan (Ewan McGregor) oraz mistrz Qui-Gon Jinn (Liam Neeson) przylatują na planetę Naboo, aby zażegnać konflikt z Federacją Handlową. Okazuje, że konflikt jest tylko przykrywką do inwazji na planetę. Rycerze Jedi ratując królową Amidalę zatrzymują się na planecie Tatooine, gdzie poznają obdarzonego mocą młodego niewolnika – Anakina Skywalkera.”

Atak Klonów

„Minęło dziesięć lat od ataku na Naboo. Anakin Skywalker (Hayden Christensen), teraz dwudziestoletni, jest uczniem rycerza Jedi, Obi-Wan Kenobiego (Ewan McGregor). Galaktyka stoi na skraju wojny domowej. Senator Padmé Amidali (Natalie Portman), byłej królowej Naboo, grozi śmierć. Anakin zostaje przydzielony do jej ochrony. Młody Jedi zakochuje się w Padmé i jednocześnie odkrywa swoją mroczną stronę. Anakin, Padmé i Obi-Wan Kenobi zostają wciągnięci w sam środek narastającego galaktycznego konfliktu, zapoczątkowującego Wojny Klonów.”

Zemsta Sithów

„Po trzech latach nieustannych walk nadchodzi koniec Wojen Klonów. Rada Jedi wysyła Obi-Wana Kenobiego (Ewan McGregor), aby doprowadził przed wymiar sprawiedliwości Generała Grievousa, przywódcę armii Separatystów. Tymczasem na Coruscant kanclerz Palpatine (Ian McDiarmid) rośnie w siłę. Jego daleko idące polityczne zmiany przekształcają pogrążoną w wojnie Republikę w galaktyczne Imperium, zaś on sam ogłasza się Imperatorem. Okazuje się że ma on wielką Moc, którą uwodzi Anakina i przynosi zagładę Zakonowi Jedi.”

W związku z 20-leciem powstania Epizodu I jakiś czas temu przygotowaliśmy artykuł na temat produkcyjnych ciekawostek zza kulis powstawania filmu. Zachęcamy do odwiedzenia wpisu – Ciekawostki z Mrocznego Widma.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.