Gry

„Battlefront II” otrzyma w czerwcu duży update

Battlefront-2-kamino-update

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Star Wars: Battlefront II nie pojawi się na tegorocznym EA Play, które odbędzie się w dniach 7 – 9 czerwca. Choć na pierwszy rzut oka informacja może wydawać się zwiastunem tego, że wydawca zaczyna tracić zainteresowanie rozwojem swojego tytułu, to w kontrze do tych rewelacji pojawiają się informacje od deweloperów z DICE, zapowiadających duży update zaplanowany na czerwiec.

Manager ds. społeczności, Ben Walke, przekazał w jednym ze swoich tweetów, że 7 czerwca, czyli w dzień rozpoczęcia EA Play, powinniśmy spodziewać się również „wypakowanej zawartością” Transmisji dla społeczności – oznacza to, że w tym miesiącu szykuje nam się znacznie więcej, niż nowa mapa dla trybu Capital Supremacy.

Co ciekawe, w innych konwersacjach deweloperzy dodali, że w połowie miesiąca wypuszczone zostanie wideo społecznościowe, które będzie przybliżać szczegóły nowej aktualizacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że podobne materiały pojawiały się dotąd tylko wtedy, gdy zbliżały się naprawdę ważne patche.

Więcej na ten temat mówi m.in. kanał SYLO: Star Wars:

Spekuluje się, że być może w końcu doczekamy się dodania do gry zapowiadanych od dawna Ahsoki Tano i Asajj Ventress.

Pozostaje nam zatem czekać do 7 czerwca, by przekonać się, co takiego przygotowują dla nas twórcy Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.