Wydarzenia

Nawiązania do Indiany Jonesa w parku Star Wars: Galaxy’s Edge

star-wars-galaxys-edge-indiana-jones-easter-egg

Wygląda na to, że parki rozrywki tematycznie nastawione na eksplorację rozległego uniwersum Gwiezdnych Wojen stanowić będą nie lada gratkę również dla osób nieco bardziej zaangażowanych w inne popkulturowe marki.

Jak bowiem donosi portal Comic Book, otwarte przedwczoraj Galaxy’s Edge w Anaheim skrywa w swoich zakamarkach dość nietypowe (przynajmniej jak na świat odległej galaktyki) przedmioty, które natychmiastowo przywodzą na myśl serię wspaniałych filmów przygodowych o odgrywanym przez Harrisona Forda archeologu – Indianie Jonesie.

Przedstawione poniżej fotografie pokazują, że na terenie obiektu znaleźć można między innymi (bo w końcu nigdy nie wiadomo, czy to koniec niespodzianek) maskę przypominającą tę, którą w Świątyni Zagłady nosił Mola Ram, oraz tytułowy artefakt z Poszukiwaczy zaginionej Arki.

Drugi park Star Wars: Galaxy’s Edge otwarty zostanie w Orlando już 29 sierpnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.