Saga Star Wars

Materiały promocyjne ujawniają nowe spojrzenie na maskę Kylo Rena

The-Rise-of-Skywalker-Kylo-Ren

Po zniszczeniu przez Kylo Rena swojej maski w Ostatnim Jedi, wielu fanów spekulowało, czy to ostatni raz, kiedy widzieliśmy ją na ekranie. Jak pokazały nam materiały promocyjne – grafika umieszczana na opakowaniach z zabawkami oraz zwiastun The Rise of Skywalker – maska została naprawiona i nadal będzie używana. Dzięki zdjęciom uczestnika odbywającego się w Las Vegas Licensing Expo możemy zobaczyć jej nowy wygląd w szerszej perspektywie.

https://twitter.com/trcoot/status/1136010735392157696

Fani od dawna spekulują, co może oznaczać powrót do hełmu, który Kylo strzaskał na znak odcięcia się od przeszłości i porównań do Vadera. Tym bardziej dziwi, czemu akurat ów zepsuty hełm jest naprawiany, a nie został stworzony nowy.

Niektórzy sugerują, że hełm może wcale nie należeć do Bena Solo. Tytuł “Kylo Rena” miałby być rzekomo przechodni i oznaczać przywódcę Rycerzy Ren. Ben w wyniku objęcia władzy nad Najwyższym Porządkiem albo zostałby z tego stanowiska odsunięty, albo też sam z niego zrezygnował – wówczas Kylo Renem zostałby ktoś inny, kto chciałby nosić hełm swojego dawnego mistrza.

Jakikolwiek nie będzie prawdziwy powód naprawy i ewentualna nowa tożsamość posiadacza hełmu, odpowiedzi na te pytania poznamy 19 grudnia, kiedy Skywalker. Odrodzenie zawita do polskich kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.