Filmy

Materiały promocyjne ujawniają nowe spojrzenie na maskę Kylo Rena

The-Rise-of-Skywalker-Kylo-Ren

Po zniszczeniu przez Kylo Rena swojej maski w Ostatnim Jedi, wielu fanów spekulowało, czy to ostatni raz, kiedy widzieliśmy ją na ekranie. Jak pokazały nam materiały promocyjne – grafika umieszczana na opakowaniach z zabawkami oraz zwiastun The Rise of Skywalker – maska została naprawiona i nadal będzie używana. Dzięki zdjęciom uczestnika odbywającego się w Las Vegas Licensing Expo możemy zobaczyć jej nowy wygląd w szerszej perspektywie.

https://twitter.com/trcoot/status/1136010735392157696

Fani od dawna spekulują, co może oznaczać powrót do hełmu, który Kylo strzaskał na znak odcięcia się od przeszłości i porównań do Vadera. Tym bardziej dziwi, czemu akurat ów zepsuty hełm jest naprawiany, a nie został stworzony nowy.

Niektórzy sugerują, że hełm może wcale nie należeć do Bena Solo. Tytuł „Kylo Rena” miałby być rzekomo przechodni i oznaczać przywódcę Rycerzy Ren. Ben w wyniku objęcia władzy nad Najwyższym Porządkiem albo zostałby z tego stanowiska odsunięty, albo też sam z niego zrezygnował – wówczas Kylo Renem zostałby ktoś inny, kto chciałby nosić hełm swojego dawnego mistrza.

Jakikolwiek nie będzie prawdziwy powód naprawy i ewentualna nowa tożsamość posiadacza hełmu, odpowiedzi na te pytania poznamy 19 grudnia, kiedy Skywalker. Odrodzenie zawita do polskich kin.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.