Saga Star Wars

Materiały promocyjne ujawniają nowe spojrzenie na maskę Kylo Rena

The-Rise-of-Skywalker-Kylo-Ren

Po zniszczeniu przez Kylo Rena swojej maski w Ostatnim Jedi, wielu fanów spekulowało, czy to ostatni raz, kiedy widzieliśmy ją na ekranie. Jak pokazały nam materiały promocyjne – grafika umieszczana na opakowaniach z zabawkami oraz zwiastun The Rise of Skywalker – maska została naprawiona i nadal będzie używana. Dzięki zdjęciom uczestnika odbywającego się w Las Vegas Licensing Expo możemy zobaczyć jej nowy wygląd w szerszej perspektywie.

Fani od dawna spekulują, co może oznaczać powrót do hełmu, który Kylo strzaskał na znak odcięcia się od przeszłości i porównań do Vadera. Tym bardziej dziwi, czemu akurat ów zepsuty hełm jest naprawiany, a nie został stworzony nowy.

Niektórzy sugerują, że hełm może wcale nie należeć do Bena Solo. Tytuł „Kylo Rena” miałby być rzekomo przechodni i oznaczać przywódcę Rycerzy Ren. Ben w wyniku objęcia władzy nad Najwyższym Porządkiem albo zostałby z tego stanowiska odsunięty, albo też sam z niego zrezygnował – wówczas Kylo Renem zostałby ktoś inny, kto chciałby nosić hełm swojego dawnego mistrza.

Jakikolwiek nie będzie prawdziwy powód naprawy i ewentualna nowa tożsamość posiadacza hełmu, odpowiedzi na te pytania poznamy 19 grudnia, kiedy Skywalker. Odrodzenie zawita do polskich kin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.