Gry

„Battlefront II” – Droideki, zapowiedź planety Felucia, nowe skórki i więcej!

Felucia_concept

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że ekipa odpowiedzialna za rozwój Star Wars: Battlefront II zapowiedziała na dziś publikację Transmisji dla społeczności, która ma zdradzić szczegóły dużej zawartości, jaka ma zostać dodana do gry w czerwcu. Okazuje się, że deweloperzy z DICE nie kłamali – w tym miesiącu doczekamy się naprawdę obfitego update’u!

Jak dowiadujemy się z wpisu opublikowanego dziś na oficjalnym forum Battlefront II, za nieco ponad dwa tygodnie otrzymamy:

  • droideki,
  • czołgi TX-130,
  • skórkę dla Anakina o nazwie General Skywalker,
  • nową wersję skórek dla 212 Batalionu Szturmowego,
  • nową wersję skórek dla 41 Batalionu,
  • mapę Theed dla trybu Capital Supremacy.

Szczególnie cieszy fakt, że w końcu gracze dostaną w swoje ręce długo wyczekiwane droideki, które pojawiały się w przeciekach od bardzo dawna. Ich obecność na polach bitewnych z pewnością urozmaici rozgrywkę. Nie mniej pozytywną wieścią jest też to, że już niebawem Republika będzie mogła wystawić do walki rozsądną przeciwwagę dla używanych przez Separatystów czołgów AAT – TX-130 jest tym, czego armia klonów potrzebowała.

Felucia-battlefront-2

Co więcej, zapowiedziano, że w kolejnych miesiącach do trybu Capital Supremacy zostanie dodana mapa na planecie Felucia – prośby rzeszy fanów w końcu zostały wysłuchane. Napomknięto też o nowych sposobach prowadzenia rozgrywki, ale w temat mocniej zagłębimy się dopiero w sierpniu.

Poniżej możecie przyjrzeć się zdjęciom modeli oraz animacjom nowych jednostek specjalnych i skórek:

Pozostaje mieć nadzieję, że nie zapomniano o tym, by wreszcie dodać też nowe bronie, których niestety wciąż brakuje. Trzymamy kciuki, aby w kolejnym patchu coś się w tej kwestii zmieniło.

Nowa aktualizacja ujrzy światło dzienne 26 czerwca. Szczegóły dotyczące umiejętności jednostek specjalnych, nowych skinów, map i pozostałej zawartości poznacie na forum Star Wars: Battlefront II.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.