Gry

„Jedi: Fallen Order” – ujawniono teaser gameplayu oraz okładkę!

Fallen-Order-informer-EA-Play

Wczoraj do sieci trafił nowy plakat promujący Upadły zakon, a już dziś w Los Angeles rozpoczyna się EA Play, w związku z czym niedługo zobaczymy pierwszy gameplay z nadchodzącej gry osadzonej w świecie Star Wars. Poniżej możecie obejrzeć krótki teaser zapowiadający dzisiejsze ujawnienie rozgrywki z Jedi: Fallen Order.

Sam gameplay rozpocznie się o 18:30 i obejrzeć będzie go można na żywo za pośrednictwem youtube’owego kanału EA Star Wars. Stream znajdziecie poniżej:

Magazyn Game Informer zapowiedział dodatkowo, że w lipcowym wydaniu, które opatrzone będzie okładką związaną z Jedi: Fallen Order (grafika poniżej), pojawi się specjalny artykuł poświęcony gwiezdnowojennej grze. Jego fragment został już opublikowany i ogólnie rzecz ujmując, bardzo chwali produkcję studia Respawn Entertainemnt.

star-wars-jedi-fallen-order-game-informer-cover

Star Wars Jedi: Fallen Order trafi do sprzedaży już 15 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.