Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” – jest kilkanaście minut materiału z gry!

Fallen-Order-EA-Play-gameplay

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, przed chwilą na EA Play zaprezentowano niemal 15-minutowy materiał z rozgrywki w Jedi: Fallen Order. Możemy przyjrzeć się nagraniu z gry w wersji alpha, prezentującemu podstawowe mechaniki poruszania się, walki oraz interakcji z otoczeniem.

Wideo przedstawia fragment jednej z misji, która rozgrywa się na planecie Kashyyyk. Cal Kestis spotyka się na powierzchni z rebeliantami Sawa Gerrery (oraz samym Sawem), a celem grupy jest uwolnienie niewolników rasy Wookiee pracujących w imperialnej fabryce.

Omawiany filmik obejrzycie poniżej:

Kilkanaście minut z Fallen Order przede wszystkim ujawniło, jak prezentują się systemy walki oraz pokonywania przeszkód środowiskowych. Mocno czuć tu wpływ gier pokroju Uncharted czy Assassin’s Creed (szczególnie w kwestii poruszania się bohatera).

Nie zdradzono zbyt wiele na temat fabuły Upadłego zakonu, poza tym, że pojawi się tam wspomniany wcześniej Saw Gerrera. Co ciekawe, prócz purge trooperów, scout trooperów i standardowych szturmowców, naszymi przeciwnikami będą droidy z serii KX (należał do niej m.in. K2-SO). Całkiem sporo nawiązań do Łotra 1, nie sądzicie?

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje już 15 listopada 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.