Seriale

Dave Filoni po raz kolejny sugeruje powrót do Ahsoki Tano

AhsokaTano

Z okazji swoich niedawnych 45. urodzin Dave Filoni, reżyser i scenarzysta Wojen Klonów oraz Rebeliantów, obecnie pracujący nad aktorskim serialem The Mandalorian, opublikował na Twitterze szkic poświęcony Ahsoce Tano. Co więcej, podpis może być pewną sugestią…

„Bardzo wszystkim dziękuję za życzenia, naprawdę je doceniam. A teraz pewien drobiazg dla was.

<<Nie dręczcie się dzisiaj zbytnio myślą o podróży. Kto wie, może ścieżki, którymi każdy z was powinien wędrować, już ścielą się wam u stóp, chociaż ich jeszcze nie widzicie.>>
– Tolkien”

Czyżby popularny Kapelusznik chciał nam zasugerować, że kontynuacja losów Ahsoki jest już na wyciągnięcie ręki? Od finału Rebeliantów minął przeszło rok, fani nadal nic nie wiedzą, zaś Dave już nie pierwszy raz stara się coś zasugerować i przypomnieć jej wątek. Być może sprawdzą się dywagacje części społeczności i Ahsoka powróci w The Mandalorian albo drugim sezonie Ruchu Oporu. Jeśli nie, nastąpi to najpewniej w przyszłym roku, kiedy opadnie już kurz po Epizodzie IX.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Chciałbym tak bardzo, że Ahsoka Tano pojawi się w serii „The Mandalorian”. Nie jestem przeciwnikiem Ahsoki Tano występującego również w drugim sezonie „Star Wars Resistance”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.