Gry

Zapowiedziano „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

lego-sw-skywalker-saga.jpg

Nadchodzący w listopadzie Jedi: Fallen Order nie jest jedyną gwiezdnowojenną grą, na jaką przyjdzie czekać fanom, zwłaszcza tym, którzy uwielbiają słynne duńskie klocki. Na trwających targach E3 oficjalnej zapowiedzi doczekało się LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, za które odpowiada studio Traveller’s Tales.

Zwiastun produkcji możecie obejrzeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=vPddKstmWFs

Póki co o produkcji nie możemy powiedzieć zbyt wiele. Wiemy na pewno, że fabuła gry obejmie wydarzenia z wszystkich dziewięciu epizodów sagi Skywalkerów – dostaniemy możliwość dowolnego poruszania się po chronologii i wybierania interesujących nas epizodów. Do naszej dyspozycji oddane zostaną setki postaci i statków, a wszystkiemu towarzyszyć będzie dobrze znany z gier LEGO humor. Na podstawie trailera możemy spekulować, czy wzorem zawierającej 6 epizodów The Complete Saga, w nowej grze postacie będą nieme.

Premiera LEGO Star Wars: The Skywalker Saga została ustalona na 2020 rok, gra ukaże się na komputerach PC i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.