Wydarzenia

Wiemy, kiedy odbędzie się przyszłoroczne Star Wars Celebration

star-wars-celebration-anaheim-2020

Już jakiś czas temu ogłoszono, iż kolejna edycja Star Wars Celebration ponownie (tak jak w roku 2015) będzie miała miejsce w Anaheim. Teraz jednak poznaliśmy dokładne daty rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia.

Oficjalny portal Star Wars informuje, iż w przyszłym roku impreza będzie trwać od 27 do 30 sierpnia. Na ten moment nie wiadomo wiele więcej, ale oczywiście z czasem dochodzić będzie do nas coraz więcej informacji dotyczących imprezy – można nawet przypuszczać, że dowiemy się co nieco o przyszłorocznej edycji w ciągu najbliższych dni, gdyż już w kolejny piątek, 21 czerwca, rusza sprzedaż biletów.

Co ciekawe, w Anaheim znajduje się jeden z dwóch (a jedyny na tę chwilę otwarty) parków rozrywki Galaxy’s Edge, które są powiązane tematycznie z sagą Gwiezdnych Wojen. Jest to „szczegół”, o którym część fanów zapewne będzie wolała pamiętać, jeśli zdecydują się wybrać na Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.