Wydarzenia

Wiemy, kiedy odbędzie się przyszłoroczne Star Wars Celebration

star-wars-celebration-anaheim-2020

Już jakiś czas temu ogłoszono, iż kolejna edycja Star Wars Celebration ponownie (tak jak w roku 2015) będzie miała miejsce w Anaheim. Teraz jednak poznaliśmy dokładne daty rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia.

Oficjalny portal Star Wars informuje, iż w przyszłym roku impreza będzie trwać od 27 do 30 sierpnia. Na ten moment nie wiadomo wiele więcej, ale oczywiście z czasem dochodzić będzie do nas coraz więcej informacji dotyczących imprezy – można nawet przypuszczać, że dowiemy się co nieco o przyszłorocznej edycji w ciągu najbliższych dni, gdyż już w kolejny piątek, 21 czerwca, rusza sprzedaż biletów.

Co ciekawe, w Anaheim znajduje się jeden z dwóch (a jedyny na tę chwilę otwarty) parków rozrywki Galaxy’s Edge, które są powiązane tematycznie z sagą Gwiezdnych Wojen. Jest to “szczegół”, o którym część fanów zapewne będzie wolała pamiętać, jeśli zdecydują się wybrać na Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.