Seriale

Artysta koncepcyjny „Gry o tron” pracuje nad serialem o Cassianie Andorze

Cassian-Andor-serial-Disney+

Niewiele jest seriali, które w ciągu ostatniej dekady zdobyłyby popularność podobną do Gry o tron. Cokolwiek myślicie o finałowym sezonie produkcji spod szyldu HBO, całokształtowi serii nie można odmówić niezwykle przekonującej i świetnie prezentującej się stylistyki. Jeśli przemawiał do Was styl wizualny telewizyjnego Westeros, to powinniście się ucieszyć, ponieważ okazuje się, że jeden z artystów odpowiedzialnych za kwestię wizualną GoT pracuje nad powstającym właśnie serialem o Cassianie Andorze.

Jak donosi portal Star Wars News Net, artysta koncepcyjny Kieran Belshaw dołączył do ekipy odpowiedzialnej za produkcję serialu o kapitanie Andorze. Sam zainteresowany podzielił się tą nowiną na swoim instagramowym profilu, jednak posłużył się przy tym jedynie sugestiami.

star-wars-rogue-one-prequel-series-artist

SWNN podało również, że jeden z komentujących zapytał Belshawa wprost, czy chodzi o serię związaną z Cassianem, na co artysta odpowiedział twierdząco, po czym usunął cały post… Miejmy nadzieję, że nie przysporzył nim sobie kłopotów.

Serial poświęcony jednemu z bohaterów Łotra 1 zadebiutuje na platformie Disney+ w 2020 roku (niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery). W rolę Cassiana wcieli się oczywiście Diego Luna, powróci także Alan Tudyk jako K-2SO.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.