Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” pozwoli na swobodne podróżowanie między planetami

Jedi-Fallen-Order-pozwoli-na-swobodne-podróże

W trakcie minionych targów E3 dowiedzieliśmy się paru interesujących rzeczy na temat powstającego Star Wars Jedi: Upadły zakon, zobaczyliśmy kilkunastominutowy materiał z rozgrywki oraz doczekaliśmy się startu przedsprzedaży gry na platformy PC, PS4 i Xbox One. Uwadze większości uszedł jednak pewien dość istotny szczegół, który może zmienić nasze dotychczasowe postrzeganie tytułu od Respawn Entertainment.

Jak dowiadujemy się z najnowszego podcastu Giantbomb.com, którego redaktor miał okazję brać udział w zamkniętym pokazie Fallen Order, wbrew wcześniejszym słowom twórców i mediów branżowych, produkcja strukturą świata zdecydowanie bardziej będzie przypominać tytuły pokroju Metroid i Dark Souls, niż wspominane dotąd Uncharted. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż gra pozwoli nam na swobodne podróżowanie pomiędzy dostępnymi planetami, na powierzchni których część obszaru nie będzie od razu dostępna dla gracza – warunkiem jego odblokowania będzie zdobycie odpowiednich umiejętności lub popchnięcie fabuły do przodu.

W Star Wars Jedi: Fallen Order dostaniemy do dyspozycji własny statek oraz załogę, dzięki czemu będziemy mogli dowolnie podróżować po pewnym wycinku odległej galaktyki.

Pójście w kierunku rozgrywki nieco bardziej otwartej (zamiast chodzenia po sznurku, o jakim mówiono wcześniej) jest bez dwóch zdań krokiem w dobrą stronę. Pewna doza eksploracji i możliwość odkrywania kolejnych sekretów z całą pewnością pozytywnie wpłynie na chęć wielokrotnego powracania do Upadłego zakonu, gdy uda nam się po raz pierwszy ukończyć główną linię fabularną.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje na rynku 15 listopada bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.