Filmy

Szansa na powrót Mistrza Windu? Samuel L. Jackson wciąż otwarty na propozycje

samuel-l-jackson-mace-windu-star-wars-return

Czego może brakować karierze Samuela L. Jacksona? Zdanie aktora, który tylko w tym roku zaliczył występy w kilku naprawdę dochodowych i chwalonych filmach, a przed sobą ma jeszcze między innymi rolę w Spider-Manie, pozostaje niezmienne – powrotu do Gwiezdnych Wojen.

Jackson w czasie ostatniego występu w The Late Night Show With Stephen Colbert po raz kolejny zakomunikował, że jak najbardziej jest gotowy znów odegrać rolę Mistrza Jedi, która przypadła mu w Trylogii Prequeli. Jest nawet przekonany, że odgrywany przez niego bohater bez większego problemu mógł przeżyć wydarzenia z finału Zemsty Sithów.

„Naprawdę chciałbym ponownie wcielić się w Mace’a Windu z Gwiezdnych Wojen. Było już wielu jednorękich Jedi. Jedi potrafią też spadać z ogromnych wysokości i nie umierać, jak koty.”

Oczywiście absoultnie nie należy traktować wypowiedzi aktora jako sygnału, żeby spodziewać się powrotu Mistrza Windu w którejś z najbliższych gwiezdnowojennych produkcji lub powstania poświęconego w całości jemu tytułu. Dobrze jednak wiedzieć, że Samuel L. Jackson wciąż jest tak zaangażowany i chce powrócić do roli – to sprawia, iż zawsze istnieje szansa na ponowne zobaczenie go w świecie Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.