Gry

„LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” doczeka się polskiej lokalizacji

lego-star-wars-the-skywalker-saga-kylo-ren

Firma Cenega poinformowała, że w jej planie wydawniczym znajdzie się miejsce dla najnowszej gry spod szyldu LEGO Star Wars, czyli The Skywalker Saga. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra zostanie u nas w pełni zlokalizowana, a jej tytuł w naszym rodzimym języku to, brzmiące nieco dziwnie, Skywalker – saga.

Poza polską wersją zwiastuna opublikowany został także oficjalny opis produkcji.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO Gwiezdne Wojny, zawierająca sceny ze wszystkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji serii: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, lub przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją. Możecie też od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w serii gier LEGO! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller – gracze będą mieli moc odwiedzania wszystkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą. Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę!

Ponadto na temat gry wypowiedziało się kilka osób związanych z jej produkcją, m.in. Dyrektor Zarządzania TT GamesTom Stone, oraz wiceprezes Lucasfilm GamesDouglas Reilly. Jak czytamy:

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker – saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła serię gier LEGO. Gra podaruje fanom zupełnie nowe doświadczenie LEGO Gwiezdne Wojny z kompletnie swobodną eksploracją galaktyki” – Stone

Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO” – Reilly

Gra w polskiej wersji językowej (z dubbingiem) pojawi się na rynku w 2020 roku. Tytuł zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 Nintendo Switch.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.