Seriale

Gina Carano opowiada o tym, jak „The Mandalorian” zmienił jej życie

Mandalorian-4

W trakcie kwietniowego Star Wars Celebration Chicago przedstawiono obsadę nadchodzącego serialu The Mandalorian, który jeszcze w tym roku zadebiutuje na platformie Disney+. Jednym z ujawnionych członków ekipy była Gina Carano – aktorkę możecie lepiej znać z ról w Szybkich i wściekłych 6 oraz Deadpoolu, ale być może wkrótce stanie się bardziej rozpoznawalna jako była członkini Sojuszu Rebeliantów imieniem Cara Dune.

Moc Star Wars do kreowania gwiazd światowego formatu jest niezaprzeczalna i prawdopodobnie nie inaczej będzie w przypadku Carano, która w niedawnym wywiadzie dla Entertainment Tonight opowiedziała co nieco o tym, jak przebiegała jej praca na planie The Mandalorian oraz w jaki sposób rola w owej produkcji zmieniła jej życie. Aktorka zwróciła szczególną uwagę na rozmowę, jaką odbyła z producentem wykonawczym serii, Jonem Favreau:

„Spojrzał na mnie przed moją wielką sceną, jedną z moich największych scen wprowadzających w The Mandalorian, i powiedział: »Zmienimy teraz twoją trajektorię.« Myślę, że jest bardzo uczciwym człowiekiem i widział niejedne zmagania aktorów; widział też, co się dzieje z karierami innych ludzi. Chciał mi przez to powiedzieć: »Zmienimy teraz ścieżkę twojego rozwoju. Od tej pory sama wybierzesz pracę, która będzie ci odpowiadać. Wybierzesz taką rolę, która będzie dla ciebie wyzwaniem. I uwierzysz w siebie. Od tej sceny już zawsze będziesz w siebie wierzyć.« I podołałam tej scenie. Kiedy pierwszy raz przeczytałam scenariusz, powiedziałam: »O rany, to jest więcej niż kiedykolwiek dostałam do mówienia – jak mam to zrobić?« A potem, razem z nim, naprawdę udało mi się to wyćwiczyć i rzeczywiście byłam tam obecna… [Jon] wierzył we mnie, a to pomogło mi uwierzyć w samą siebie. Nie mogę mu wystarczająco za to podziękować, ponieważ czuję się, jakby całe moje życie od tamtej sceny zupełnie się zmieniło.”

Pełny wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Star Wars: The Mandalorian zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ 12 listopada 2019 roku. Póki co nie wiadomo, kiedy serial (jak i cała usługa) ujrzy światło dzienne w Polsce, ale liczymy na to, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.