Gry

„Battlefront II” – mamy pełny opis patcha „Where are those Droidekas?”

Droidekas-Battlefront-2

Już dziś na platformach PC, PS4 i Xbox One zadebiutuje jeden z najbardziej wyczekiwanych patchy ostatnich miesięcy, który wprowadzi do Star Wars: Battlefront II m.in. Droideki, będące przyczyną wielu gorących dyskusji pośród społeczności. Jednak nowa jednostka specjalna to nie wszystko, co przygotowali dla nas twórcy – na oficjalnym forum gry pojawił się pełny opis najnowszej aktualizacji.

Pośród dodanej zawartości znajdziemy:

 • Droideki,
 • czołgi TX-130,
 • skórkę dla Anakina o nazwie General Skywalker Appearance,
 • skórki dla 212 i 41 batalionu klonów,
 • mapę na planecie Naboo dla trybu Capital Supremacy.

Razem z nadchodzącą aktualizacją wprowadzonych zostanie też sporo zmian oraz usprawnień w rozgrywce. Co ciekawe, wizualnej zmianie uległy miecze świetlne, które od teraz będą miały nieco bardziej „szpiczaste” zakończenie oraz znacznie żywsze barwy.

Wiecej o zmianach (których jest naprawdę dużo) oraz umiejęnościach i cechach nowych jednostek specjalnych dowiecie się z oficjalnego forum Star Wars: Battlefront II.

Godziny udostępnienia patcha na poszczególnych platformach prezentują się następująco:

 • PC – 10:00
 • PS4 – 11:00
 • Xbox One – 12:00

Podobne posty

Jeden komentarz

 1. Typowy Battelfront II… Pograłem droidekami (mobilne, szybkie, odporne na przyjmowanie dużych ilość obrażeń. Na dłuższą mete będę Nimi dobrze kosić w pogoni za nowymi skórkami xD) i tym nowym czołgiem Republiki (bez szału, duże, wolno się obracają), a następnie odłożyłem w kąt. Nic nie zastąpi pogrzebanej „Force Arena”. Ciągle jestem za to w cieniu „Galaxy Of Heroes”, ale nie czuję się tam, aż tak dobrze jak przy produkcji Netmarble Games, która porywała Mnie na całe dni. Czy One jeszcze wrócą? ;(

  Pzdr!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.