Seriale

Diego Luna o przygotowaniach do roli Cassiana Andora w serialu live action

Cassian-Andor-Disney-plus

Choć obecnie fani z wypiekami czekają na debiutujący w tym roku na Disney+ serial The Mandalorian, to warto mieć w pamięci, że niebawem rusza również produkcja innej serii live action, której głównym bohaterem będzie znany z Łotra 1 kapitan Cassian Andor.

Wcielający się w głównego bohatera Diego Luna udzielił niedawno wywiadu dla portalu El Sigle de Torreon, gdzie opowiedział żartobliwie o swoich przygotowaniach do roli Cassiana.

„Problemem jest to, że mam wyglądać młodziej, bo to przecież prequel! Wiąże się to ze sporą ilością ćwiczeń, jedzeniem organicznej sałaty (śmiech) i utrzymywaniem mojego młodego wyglądu oraz zdrowia najlepiej, jak tylko się da.”

Choć wypowiedź sama w sobie nie zdradza praktycznie nic na temat samego serialu, to jest potwierdzeniem, że „przymiarki” do niego ruszyły już pełną parą. Wcześniej informowano nas, że prace nad serią o Andorze rozpoczną się w październiku tego roku, a słowa aktora o przygotowaniach do roli stanowią potwierdzenie tych doniesień.

Miejmy nadzieję, że niebawem dowiemy się czegoś więcej na temat drugiego serialu aktorskiego w świecie Star Wars.

Źródło: The Star Wars Underworld


Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.