Seriale

[Plotka] Gareth Edwards zaangażowany w serial o Cassianie

GEdwards_01

Dość ciekawe doniesienia napłynęły z portalu MakingStarWars.com – według ich informatora serial o Cassianie ma być powiązany z Łotrem 1 znacznie bardziej, niż moglibyśmy sądzić.

Możliwe bowiem, że w produkcję nadchodzącego serialu o rebelianckim szpiegu miałby być zaangażowany Gareth Edwards, czyli reżyser pierwszego gwiezdnowojennego spin-offu. Nie jest jednak jasne, jaka miałaby być jego rola – czy objąłby funkcję scenarzysty lub konsultanta całego projektu, czy też po prostu stanąłby za kamerą kilku odcinków.

Dla niektórych taki obrót spraw można by uznać za kontrowersyjny – od czasu do czasu w różnych wywiadach nadal wspominana jest praca nad Łotrem 1 i spory bałagan pozostawiony przez Edwardsa, który z powodzeniem naprawił dzięki pokaźnym dokrętkom Tony Gilroy.

Z drugiej strony, w tego typu projekcie o dużo mniejszej skali Edwards mógłby sprawić się o wiele lepiej.

Musimy pamiętać, że do informacji należy podchodzić z ostrożnością, bo plotka nie jest w żaden sposób potwierdzona, choć źródło jest dość wiarygodne. Jeśli Gareth oficjalnie wspomoże showrunnera Stephena Shiffa w pracach nad serialem, na pewno o tym od nas usłyszycie.

Premiera widowiska o Cassianie zaplanowana jest na 2021 rok. Pojawi się ono na platformie Disney+.


Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Oby została potwierdzona nie tylko w kwestii Niego, ale wszystkich tych, którzy pracowali nad „Łotrem 1” wraz z Johnem Knollem. Wtedy człowiek taki jak Ja i wielu Mu podobnych, poczuję, że wiara w duże produkcje ożywa we właściwym kierunku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.